PostWysłany: Wto 9 Maj 2008 09 12    Temat postu: Znicz Biała Piska

Witam.Wy graliście w tamtej kolejce ze Zniczem./Jak sie prezentowali?? Cool Cool Cool

Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 134

Skąd: Wydminy

PostWysłany: Wto 14 Maj 2008 14 22    Temat postu:

Jak wiadomo wygraliśmy 4:1. Ale ten wynik nie może was zmylić. Wcale nie grali gorzej od nas. Szczególnie w pierwszej połowie zdecydowanie prowadzilili grę i mieli sporo sytuacji. Jednak albo mieli pecha, albo bardzo dobrze interweniował nasz bramkarz. W drugiej połowie trochę nas zlekceważyli, ponieważ widzieli, że na bramkę stanął zawodnik z pola. Przejeliśmy mocno inicjatywę i zaczęliśmy stwarzać groźne sytuacje. Dwie bramki strzeliliśmy zaraz na początku drugiej połowy. Później mecz się wyrównał. Oni trochę więcej grali piłką i stwarzali zagrożenie pod naszą bramką, jednak świetnie spisywał się zmiennik bramkarza. Pod koniec meczu nasz napastnik wykorzystał błąd obrońcy i bramkarza. Oni odpowiedzieli bramką, po dość szczęśliwej akcji, ponieważ troszkę już się rozluźniliśmy. I w doliczonym czasie gry zdobyliśmy 4 bramkę po rzucie rożnym.

Dodam, że graliśmy u nas. Warunki były trudne, padał deszcz. Na jesień w Białej Piskiej przegraliśmy 3:0. U siebie są dużo bardziej groźniejsi. Bardzo dużo dryblują, ale potrafią zagrać ładną "klepkę". Dużo piłek grają przez skrzydła i wrzucają je w pole karne. W meczu z nami strzały z dystansu nie zagrażały naszej bramce. Słabo wykonywali stałe fragmenty gry.

To tyle w skrócie. mam nadzieję, że trochę pomogłem. Smile

Trener
Trener

Posty: 44

PostWysłany: Wto 15 Maj 2008 15 54    Temat postu:

Dzięki Smile Wiem że są groźni bo nie bez powodu zajmują 3 miejsce w lidze. Pzdr

olej02

Posty: 134

PostWysłany: Wto 17 Maj 2008 17 40    Temat postu:

Ja rozumiem. Tylko nie chciałbym, żebyście zlekceważyli ich w np. taki sposób: "jak Mazur z nimi wygrał, to każdy z nimi wygra". Smile Cool

Trener
Trener

Posty: 44

PostWysłany: Wto 18 Maj 2008 18 51    Temat postu:

olej02 napisał:
"jak Mazur z nimi wygrał, to każdy z nimi wygra". Smile Cool

Nigdy tak nie twierdziłem.Ja/my szanujemy każdego przeciwnika i nigdy nie lekcewazymy.Życie nauczyło.W rundzie jesiennej przyjmowalismy Ryn u siebie i było 1:1 wiec Embarassed Gdzie po pierwszej połowie mogło być 6:0 dla nas i jeszcze z usmiechem nasi zawodnicy schodzili z boiska. A tu strata dwuch punktówCool Cool Cool
Pzdr

olej02

Posty: 134

PostWysłany: Wto 19 Maj 2008 19 02    Temat postu:

trener_POGONI napisał:

Pzdr

To co podałem to tylko taki przykład i nie wiązałem go z nikim.
Nas też życie nauczyło, że nikogo nie wolno lekceważyc. Na jesień z Rynem przegraliśmy 1:0 po głupio straconej bramce. Także powinniśmy wysoko wygrać (sytuacji wiele mieliśmy). A przed meczem zakładaliśmy, że będzie łatwo i przyjemnie. Embarassed

Smile

No od nas też nie.byli troche lepsi. Miel za sobą s....... ..Ale mają chamskiego eks-trenera że szok.wyzywa swoich zawodników , sędziego. poprostu bu..k. Taki człowiek nie powinien wogule w tym zawodzie pracowac . Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Pzdr

olej02

Posty: 134

PostWysłany: Pon 15 Cze 2008 15 50    Temat postu:

No, to prawda z tym trenerem. Bardzo chamski człowiek. Szkoda, że nazywa siebie "trenerem". Jak można swoich podopiecznych wyzywać od "idiotów"??!! Nie do pomyślenia.

PostWysłany: Wto 15 Cze 2008 15 49    Temat postu:

Tylko, że on nie był pod wpływem alkoholu. Chyba, że ci o coś innego chodzi.

Trener
Trener

Posty: 44

PostWysłany: Wto 16 Cze 2008 16 02    Temat postu:

Tylko, że on nie był pod wpływem alkoholu. .

Dokładnie.Taki typ.Ale sie kiedyś na tym przejedzie. Moi zawodnicy określili go jako CHAM i PROSTAK Evil or Very Mad

olej02

Posty: 134

PostWysłany: Wto 16 Cze 2008 16 22    Temat postu:

Też uważamy, że trener nie powienien tak postępować.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum LKS Mazur Wydminy Strona Główna -> O przeciwnikach Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)